հայ

Ովքեր ենք մենք

Մեր Թիմը

Լեվոն Օհանեսյան

Գլխավոր տնօրենի ժամանակավոր պաշտոնակատար

Արամ Վարդանյան

Ներդրողների սպասարկման կենտրոնի տնօրեն

Արթուր Միլիտոնյան

Գործառությունների համակարգող

Պայծառ Գասպարյան

Գլխավոր հաշվապահ

Լիլիթ Ափուջանյան

Միջազգային համագործակցության և բիզնեսի միջազգայնացման ծրագրերի համակարգող

Դավիթ Անանյան

Ֆինանսական աջակցության ծրագրերի համակարգող

Լիլիթ Հայրապետյան

Խորհրդատվական աջակցության ծրագրերի համակարգող

Թեվոս Միրզաբեկյան

Համակարգող/պարտքերի հավաքագրող

Ալինա Եղիազարյան

Առևտրատնտեսական կապերի թիմի ղեկավար

Գոհար Գալյան

Ներդրումների թիմի ղեկավար

Աշխատակազմ

Լուսինե Սահակյան

Մարդկային ռեսուրսների և կորպորատիվ կառավարման փորձագետ

Օնիկ Սանջյան

Հասարակայնության հետ կապերի մասնագետ

Ֆլորա Բաբայան

Օգնական

Գրիշա Հայրապետյան

Ծրագրային ապահովման և սպասարկման մասնագետ

Արբակ Գրիգորյան

Տնտեսական գծով պատասխանատու

Լուիզա Խաչատրյան

Հաշվապահ

Արմինե Նամալյան

Գնումների մասնագետ

Լիանա Ղազինյան

Իրավաբան

Բիզնեսի միջազգայնացման Ծրագրեր

Անի Հակոբյան

Փորձագետ

Մերի Կարապետյան

Փորձագետ

ԽՈՐՀՐԴԱՏՎԱԿԱՆ ԱՋԱԿՑՈՒԹՅԱՆ ԾՐԱԳՐԵՐ

Կատրին Հայթյան

Իրավաօրենսդրական հարցերով փորձագետ

Գագիկ Ցուցուլյան

Բիզնես խորհրդատվության փորձագետ

Դիանա Կարապետյան

Ուսուցման ծրագրերի փորձագետ

ՖԻՆԱՆՍԱԿԱՆ ԱՋԱԿՑՈՒԹՅԱՆ ԾՐԱԳՐԵՐ

Մերի Կարապետյան

Փորձագետ

Հակոբ Խուդավերդյան

Փորձագետ

Արթուր Էլոյան

Մոնիթորինգի փորձագետ

ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՀԱՄԱԳՈՐԾԱԿՑՈՒԹՅԱՆ ԾՐԱԳՐԵՐ

Անի Խանդամիրյան

Փորձագետ

Շուշանիկ Գասպարյան

Փորձագետ

Ներդրումների թիմ

Հերմինե Պողոսյան

Ավագ մենեջեր

Զավեն Մելիքջանյան

Մենեջեր

Լիլիթ Կարապետյան

Մենեջեր

Առևտրատնտեսական կապերի թիմ

Գեվորգ Բաղդասարյան

Ավագ մենեջեր

Աննա Բարսեղյան

Մենեջեր

Լիանա Հայրապետյան

Մենեջեր

Կարեն Սիմոնյան

Մենեջեր

ՄԱՐԶԱՅԻՆ ՆԵՐԿԱՅԱՑՈՒՑԻՉՆԵՐ

Արշակ Մակարյան

Արագածոտնի մարզային ներկայացուցիչ

Էմին Հովհաննիսյան

Արարատի մարզային ներկայացուցիչ

Արմեն Գրիգորյան

Արմավիրի մարզային ներկայացուցիչ

Արմեն Թադեվոսյան

Գեղարքունիքի մարզային ներկայացուցիչ

Սեվակ Ափուջանյան

Լոռու մարզային ներկայացուցիչ

Հակոբ Ավալյան

Կոտայքի մարզային ներկայացուցիչ

Արթուր Զաքարյան

Շիրակի մարզային ներկայացուցիչ

Սուրեն Խուդավերդյան

Սյունիքի մարզային ներկայացուցիչ

Լիլիթ Հակոբյան

Վայոց Ձորի մարզային ներկայացուցիչ

Վիլյամ Օհանյան

Տավուշի մարզային ներկայացուցիչ